Back to homepage

Tag "nxenesi"

A dënohet dikush

A dënohet dikush 0

🕔21:37, 6.Shk 2010

Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i

Read Full Article
Gania me Mesuesen

Gania me Mesuesen 0

🕔21:50, 16.Gus 2009

Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla le te ngrihe ne kembe. Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngrihet. PAS PESE MINUTASH derisa ne klase mbreteronte qetesia ne kembe ngrihet Gania. Mesuesja u habit: ajo nuk besonte se gania

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930