Back to homepage

Tag "naten"

Ne naten e qete

Ne naten e qete 0

🕔23:27, 2.Dhj 2015 Read Full Article
Shqiptari në hënë

Shqiptari në hënë 0

🕔21:26, 16.Gus 2009

Ishte nje here nje Shqiptar dhe nje Amerikan. Amerikani thot: ne Amerikant jemi te paret qe shkuam ne hene. Shqiptari thot: ne jemi te paret qe se shpejti do shkojme ne hene. ashtu i thot Amerikani, posi nuk keni frig

Read Full Article