Back to homepage

Tag "Mushkonja"

Mushkonja

Mushkonja 0

🕔21:49, 6.Shk 2010

Jani i thote nje shoku i kam vra mbreme 6 mushkonja. Tre meshkuj dhe tre femra.SHoku e pyet si e di ti se ishin 3 burra dhe 3 femra? Jani i pergjigjet se 3 ishin ne televizor dhe 3 te

Read Full Article