Back to homepage

Tag "marangoz"

Cifti ne shtepine e re

Cifti ne shtepine e re 0

🕔15:27, 17.Gus 2010

Martohet nje cift dhe hyjne ne shtepine e re. Shtepia e re ishte me probleme. Diten e pare kur vjen burri nga puna, gruaja i thote: – Burre ka rene suvaja dhe po na pikon tavani. – Po pastaj, mos

Read Full Article