Back to homepage

Tag "hunda"

Beni me hundën të gjakosur

Beni me hundën të gjakosur 0

🕔21:25, 6.Shk 2010

Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë…Bobo..ctë ndodhi, ndonjë aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar – Erdhi ne shkollë për shfaqja. Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe

Read Full Article