Back to homepage

Tag "gruaja; engjell"

Gruja ime eshte engjell

Gruja ime eshte engjell 0

🕔21:33, 16.Shk 2010

I thot njeri shokut, gruaja ime eshte engjell! Tjetri i thot: lumi ti e, se i imja eshte ala gjall.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031