Back to homepage

Tag "futboll"

Ndeshje e madhe

Ndeshje e madhe 0

🕔16:39, 12.Dhj 2009

Ishte ndeshje e madhe, vetëm se pjesa e parë mbaroi keq. Sulmuesi i qendrës i shkoi huq të gjitha pasat. Përveç kësaj hëngrën edhe tre gola. Në pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi qëndror sla llaf pa thënë për albitrin:

Read Full Article
Bubrrecat vs Elefantat

Bubrrecat vs Elefantat 0

🕔20:29, 21.Gus 2009

Lujten futboll bubrrecat me elefantat edhe bubrrecat fituan. Elefantat se pranojshin fitoren e bubrrecave edhe thojshin: Na keni shty. Related Images:

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31