Back to homepage

Tag "futboll postribe"

Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (3) – (1) KF Kullaj

Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (3) – (1) KF Kullaj 0

🕔21:25, 14.Nën 2010

Kampionati i Postribes 2010 KF Dragoc (3) – (1) KF Kullaj Luajtur me daten 14-11-2010 ora 14:00   KF Dragoc KF Kullaj Related Images:

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031