Back to homepage

Tag "evrop"

Si ti bindnin burrat?

Si ti bindnin burrat? 0

🕔15:31, 17.Gus 2010

U mblodhen ne nje kuvend gra nga e gjith evropa per te diskutuar… Tema ishte e atille:Si ti bindnin burrat e tyre qe dhe burrat te benin pune shtepiake. Dhe folen e folen dhe si perfundim u la qe do

Read Full Article