Back to homepage

Tag "djali burri"

Plaku dhe djali

Plaku dhe djali 0

🕔09:34, 1.Pri 2010

Ishte nje her nje plak dhe hypi ne autobus, nje djal ishte ulur ne karrig dhe plaku priti qe po cohet djali, por djali nuk u cua hic. Plaku ja nisi te kerset me shkop ne autobus dhe djali se

Read Full Article