Back to homepage

Tag "coca"

Isha me te dashuren

Isha me te dashuren 0

🕔17:06, 18.Gus 2011

Isha me te dashuren time tek shtepia saj.. Papritur iken dritat…-A e shfrytezove rastin??? Popo ja piva te gjith Coca colen.

Read Full Article
Lepuri gangstjer

Lepuri gangstjer 0

🕔12:22, 4.Dhj 2009

Shkon leprui ne bar dhe i thote ariut bartender me ze te trash – Ari nje birre ose…. Me vrap ariu i jep nje birre lepurit. Te nesermen prap e njejta gje. Hyn lepuri si gangtserr dhe me ze te

Read Full Article