Back to homepage

Tag "arsimtari"

Energjija elektrike

Energjija elektrike 0

🕔19:23, 3.Tet 2009

Arsimtari i fizikës i pyet nxënësat prej nga e ka prejardhjen energjija elektrike një nxënës e ngrit dorën dhe thot:energjija elektrike e ka prejardhjen nga kopshti zeologjik arsimtari i thot nga te erdhi ky mendim aj pergjigjet:po sa her qe

Read Full Article