Dy shoke po flisnin me njeri tjetrin

Administratori
By Administratori 14 Tetor, 2012 10:33 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Dy shoke po flisnin me njeri tjetrin
-te te bej nje test inteligjenze
-ok beje
-je ne rruge naten dhe shikon nje dicka qe po vjen me 2 drita ,cfar esht?
-makine,normale.
-po pra po cfar makine benz,fiat,ferrari cfar?
-po ku di gje un o burr ca lesh pytje.
-e shikon qe je budalla,prit te te bej nje tjeter,je prap naten dhe shikon duke ardh nje objekt me nje drite,cfar esht?
-po nrm motor esht!
-po pra po cfar marke yamaha ,piaggio suzuki.
-na cave trapin prit te ta bej un nje pytje tani,je ne rruge naten vone dhe shef nje grua me taka me minifund dhe gjoks perjashta ,cfar esht?
-hahahha po kjo esht e lehte ,prostitute!
-po pra po, po kush motra jote,mami jot apo gjyshja?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 14 Tetor, 2012 10:33 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031