Djali dhe msusja

Administratori
By Administratori 13 Janar, 2010 12:00

Djali dhe msusja

Ka qen nje djal ka vizatuar mizen ne bank dhe nje mesuese e ka thy doren duke i ra mizes te vizatuar.
Ateher ka shku te babai i atij djalit dhe i ka than keshtu keshtu ka ndollur..
Ka than babai i ketij djali aj nuk eshte aq problem i madh.
Mua ma ka vizatuar p*dh*n në der dhe e kam thy k*rin

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 13 Janar, 2010 12:00
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.