Back to homepage

Tag "msusja"

Djali dhe msusja

Djali dhe msusja 0

🕔12:00, 13.Jan 2010

Ka qen nje djal ka vizatuar mizen ne bank dhe nje mesuese e ka thy doren duke i ra mizes te vizatuar. Ateher ka shku te babai i atij djalit dhe i ka than keshtu keshtu ka ndollur.. Ka than

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930