Djali dhe Nëna

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:31

Djali dhe Nëna

Kan ken nje her nje djal edhe eshte msu kur ta ben shurren vetem nana vet me ja majt edhe ky eshte martu e ja ka majt gruja vet edhe tani kur kan shku te miqt aty kan dal krejt per jashta edhe ska pas kush me ja majt edhe ky djali a cu edhe e ka ba shurren mas deres edhe kur e ka pa gjyshja, ja ka ba kush e ka ba ktu shurren? ky ja ka ba qe iky trimi itu, pa e majt kerkush hic.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:31
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.