Digjet xhamia fshatit Myselim

Administratori
By Administratori 11 Tetor, 2010 17:23

Digjet xhamia fshatit Myselim

SHKODËR-Xhamia e fshatit Myselim në komunën Postribë ne Shkodër u përfshi nga flakët në të gdhirë të ditës së sotme, duke pësuar dëme të konsiderueshme.

Forcat zjarrfikëse dhe ato të rendit që mbërritën në vendgjarje kanë mundur të shuajnë flakët, ndërsa kanë nisur hetimet rreth shkaqeve të kësaj ngjarjeje. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit ka qënë rryma elektrike.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 11 Tetor, 2010 17:23
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.