Dashuria e vajzës së shahistit

Administratori
By Administratori 3 Tetor, 2009 18:50

Dashuria e vajzës së shahistit

Një djalosh i bëhet monoton një vajze duke e ndalur shpesh.

Një ditë ndalet vajza dhe i thot:

VAJZA : Nuk bënë që ne të dy të jemi bashk !
DJALI : Përse ?
VAJZA : Sepse kam babin shahist .
DJALI: Ani çka ka të bëjë këtu dashuria me shahist.
VAJZA: Ka të bëjë sepse ai kurrë nuk e jep mbretëreshën për kali.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 3 Tetor, 2009 18:50
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.