Burri dhe shitsja

Administratori
By Administratori 13 Janar, 2010 11:42

Nje bur vete te nje shitse dhe i thot, a ke pi… shitsja preket dhe i thot, ik me ler rehat.
Te nesermen shkon prap dhe i ben te njejten pyetje shitsja i pergjigjet po ashtu si radhen e par.
Ne darke shitsja i thot burrit te saj, esht nje tip qe me vjen te puna dhe me thot a ke pi… mir i thot burri neser do vi une aty dhe do futem posht banakut qe po erdhi prap dhe te thoj a ke pi, ti i thuaj qe kam pi.
Ashtu do dal un dhe ta godas, mir i thot gruaja.
Te nesermen burri u fut posht banakut. vjen ai tipi dhe e pyet a ke pi… dhe shitsja i pergjigjet po kam pi.
Ather ky zotria i thot. po ai burri jot ca ka qe ja kerkon gruas time.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 13 Janar, 2010 11:42
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031