Bleresi

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2010 13:46

Bleresi

Nje burr shkon me bler nje gjel ne treg.
I pyet tregtaret sa leke e keni gjelin te gjithe e kishin nga 15000 leke.
Ne fund te pazarit e sheh nje grua dhe i thot, a po ma len 10000 leke.
Gruaja i thot: Po, por nuk di ku me lan gjelin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2010 13:46
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.