Bjondja ne dyqan

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 19:47

Bjondja ne dyqan

Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin: – me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
– me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
– Me fal po nga e di qe jam bjonde
– Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent !

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 19:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.