Back to homepage

Posts From ilir

Portali Postribe Ju Uron Gezuar 2013

Portali Postribe Ju Uron Gezuar 2013 0

🕔16:21, 2.Jan 2013

Stafi i Portalit Postribe.com ju uron ju dhe familjes suaj Gëzuar Vitin e Ri 2013! Le t’iu sjellë ky Vit i Ri paqe, shëndet e dashuri në jetën tuaj e familjen tuaj. Gëzuar, për shumë vjet gëzuar!

Read Full Article
Fundi i Botës?? JO!!

Fundi i Botës?? JO!! 0

🕔22:20, 20.Dhj 2012

. TALLJA E RADHËS !!! Fundi i Botës më 21 Dhjetor 2012!!! Para se të thellohem në këtë shkrim të shkurtër, para se të them çdo gjë tjetër, dua t’a përsëris atë që të gjithë ne besimtarët muslimanë e kemi

Read Full Article
Foto nga Postriba 19 Dhjetor 2012 (cell)

Foto nga Postriba 19 Dhjetor 2012 (cell) 0

🕔12:53, 20.Dhj 2012 Read Full Article
Genc Muhja – Të pa vdekshëm në histori

Genc Muhja – Të pa vdekshëm në histori 0

🕔14:05, 5.Dhj 2012

http://youtu.be/vz15hf2xebQ Genc Muhja – Te pa vdekshem ne histori texti : Muharrem Ceka Kenge per Postriben Kenge per kryengritjen e Postribes Kryengritja e Pare Anti-Komuniste Ne Europen Juglindore Digital Studio Kallaj  HD – Postribe Shkoder 2013 Postriba 2013

Read Full Article
Shkollat e Postribes – me rastin e 100 vjetorit te Pavaresise. Organizuar nga Komuna Postribe.

Shkollat e Postribes – me rastin e 100 vjetorit te Pavaresise. Organizuar nga Komuna Postribe. 0

🕔14:07, 29.Nën 2012 Read Full Article