Rrok Gjelaj – Ti kunorë e Shkodrës

Administratori
By Administratori Tetor 19, 2009 15:09

Rrok Gjelaj – Ti kunorë e Shkodrës

VideoKlipi mundesuar nga http://www.blueskymusic.tv

Mallin e larte ne shekuj
meten per liri
historija jote
dhimbje krenari

(2x)
Drillej Maranaj
deri ne Cukal
kur i the para
komunizmit nal

Ti kurore e e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdan trimnije
ne gjake shqiptarise
lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je

Por si vala e kirit
vrulle e krenarise
si shqiponje e malit
mete n’histori

(2x)
Plumat vec armikut
mikut buke e nere
krenari Shqiptare
je Postribe per here

Ti kurore e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdane trimnije
ne gjake Shqiptarise
lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je

Ti kurore e e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdan trimnije
ne gjake shqiptarise

(2x)
Lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je.

Ju lutemi ne qoftese teksti ka gabime te na lajmeroni!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Tetor 19, 2009 15:09
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930