Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Administratori
By Administratori 29 Mars, 2011 12:26
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

[singlepic id=2036 w=530 h=355 float=center]

Ura e mesit – Janar 2O11

[singlepic id=2024 w=530 h=355 float=center]

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

 

Klikoni Ketu dhe shikoni me shum nga puna e piktorit nga Postriba – Gentian Mataj

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 29 Mars, 2011 12:26
Write a comment

1 Comment

  1. mira 11 Korrik, 21:36

    like

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.