Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Administratori
By Administratori Mars 29, 2011 12:26

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Ura e mesit – Janar 2O11

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

 

Klikoni Ketu dhe shikoni me shum nga puna e piktorit nga Postriba – Gentian Mataj

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 29, 2011 12:26
Write a comment

1 Comment

 1. mira Korrik 11, 21:36

  like

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930