Keshtu edhe iri

Administratori
By Administratori 2 Shkurt, 2010 23:41

Nje njeri se kishte mendjen dhe rezohet duke ecur.
E thot: E pleqeri, e pleqeri, shikon per rreth a e pa njeri, e thot ngrehu mor rrot se keshtu ke qene dhe i ri.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 2 Shkurt, 2010 23:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.