Back to homepage

Tag "ri"

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Keshtu edhe iri

Keshtu edhe iri 0

🕔23:41, 2.Shk 2010

Nje njeri se kishte mendjen dhe rezohet duke ecur. E thot: E pleqeri, e pleqeri, shikon per rreth a e pa njeri, e thot ngrehu mor rrot se keshtu ke qene dhe i ri.

Read Full Article