Investime kolosale ne Komunen Postribe per vitin 2011

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari Shkurt 3, 2011 18:51

Ne komunen Postribe keto dite fillojne punimet dhe brenda ketij viti do te perfundoje rruga nga Ura e Mesit deri ne Prekal.

Eshte miratuar fondi dhe do te perfundoje muri mbrojtes te Shkolla e Mesme ne Qender te Komunes Postribe e cila do te mbroje rrugen, do te mundesoje sigurine e nxenesve dhe banoreve nga ndonje rreshqitje e mundshme, por edhe do ti shtoje vlerat Ures se Mesit.

Vetem keto dy investimet se bashku kapin shifren me rreth 4 miljard leke.

Ose = 4 milion dollare

Se shpejti do paraqesim para lexuesit hollesi te metejshme te investimeve ne Komunen Postribe

Urojme qe te jete nje vit i mbare dhe i begate per gjithe banoret e Komunes Postribe

Related Images:

Facebook Comments

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari Shkurt 3, 2011 18:51
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031