Gruaja e oficerit

Administratori
By Administratori Mars 19, 2010 18:12

Ishte njehere nje oficer dhe donte te zbulonte se a e tradhetonte gruaja apo jo kur ai ishte ne sherbim.Nje dite ai i thote nje ushtari qe ti vinte ne shtepi dhe poshte krevatit te tij te varte nje shkop dhe poshte shkopit nje pjate me qumesht qe ne qofte bente seks gruaja do tundej krevati dhe shkopi do te prekte pjaten e qumshtit dhe do te behej i bardhe.shkon ushtari dhe te nesermen i thot oficeri ik shikoe se a me ka tradhetuar gruaja?vete ushtari dhe shikon poshte krevatit dhe kthehet.i thote oficeri he mo a me ka tradhetuar?i tha ushtari mir qe ishte lyer shkopi me qumesht po qumshti ishte bere kos nga te rahurat e shumta!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 19, 2010 18:12
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031