Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. semir 9 Janar, 01:10

  shum te mir jen vec vazhdoni

  [Pergjigju]

 2. fjolla 5 Janar, 15:51

  veq vazhdoni keshtu jeni ma te mirt

  [Pergjigju]

  endrit është pergjigjur:

  jeni ma te mirt veq vazhdoni se nuk ka kush me jav kalu tung?…..

  [Pergjigju]

 3. adnani_h28@hotmail.de 5 Janar, 13:31

  nga.Adnaniii.Shum tmir breh jeniii….
  ksi.wepfqe ska shanccc.ma hehehhe..Cuper.

  [Pergjigju]

 4. moza 4 Janar, 18:40

  hehe shum gjana te mira ktu foto,lojra…….

  [Pergjigju]

 5. donjeta 2 Janar, 18:16

  vallahin mat mirt jeni nga donjeta demiri nga peja

  [Pergjigju]

 6. dafina 2 Janar, 18:12

  ngadal shkruaj dhe shikoj por met veret me befason sa embel tingellon kjo webfaqe me pelqen sa te kutjtoj…..nga DAFINA ALIU nga VUSHTRRIA

  [Pergjigju]

 7. genta 31 Dhjetor, 14:51

  ola kujeni ajeni , mir qka po bani si po kaloni naj sen tre ka ju:p:d urime festa e viti te ri:p

  [Pergjigju]

 8. kujtim 30 Dhjetor, 22:58

  auu me juu skaa mat fortit jenii juu ska braavoo veq vazhdoni perparaa

  [Pergjigju]

 9. donna 30 Dhjetor, 22:55

  tung nga donna shum te mir jeni valla veq vazhdoni numer 1 jeniii POSTRIBE

  [Pergjigju]

  donna është pergjigjur:

  dihhett ma i miri postribbeee

  [Pergjigju]

 10. takja 28 Dhjetor, 21:46

  vallahi shum te mir jeni veq vazhdoni ju lumt bravo per ket vit jeni ma te mir do ju lija emrin championat ne net postribe.com

  [Pergjigju]

 11. dreni 28 Dhjetor, 20:02

  shum mir veq perpara

  [Pergjigju]

  dreni është pergjigjur:

  shum nice bre

  [Pergjigju]

 12. dita 26 Dhjetor, 14:46

  shume mir veq vazhdoni kesht tung klm qaooooooo

  [Pergjigju]

 13. jetmir aliu 24 Dhjetor, 15:20

  jeni me te miret veq vazhdoni ju uroje suksese ede ne te ardhmen

  [Pergjigju]

 14. besniki 23 Dhjetor, 12:37

  shum te mir jani veq vagjdoni kshtu ju du shum
  hhehehehe

  [Pergjigju]

 15. BeLaGjiKjaa 23 Dhjetor, 05:26

  Wueee Shum NiCeee

  [Pergjigju]

 16. desa 16 Dhjetor, 15:39

  shumee tee mier jennii weqq vazhdoonnii

  [Pergjigju]

 17. toni-limi-mini-alia. 14 Dhjetor, 19:15

  kujeni bre njerz ma te miret jeni veq vazhdoni keni pershendetje nga toni limi alia dhe min veq vazhdoni a niher per niher jeni shum te bukur a edhe nje her po ju tham jeni me te mir veq vazhdoni jeni number 1 puch…………………………

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031