Back to homepage

Tag "i biri"

I biri dhe babai

I biri dhe babai 0

🕔11:44, 12.Dhj 2010

“Baba,sa para do m’i jepje sikur të merrja pesëshe në matematikë? “Do të t’i jepja 5 euro” “Mirë,atëherë ma jep një euro,se mora njësh”!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031