Back to homepage

Tag "engjull"

Fluturon engjulli?

Fluturon engjulli? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:29, 21.Shk 2010

Një herë një djalosh e pyeti nënën e vet. Nënë a fluturojnë engjujt?! Nëna e pyeti: Përse po ma shtron këtë pyetje:?! “Sepse dje babai i tha punëtores engjëll:” A do të fluturoj ajo? E ëma i tha:”Kur të vin

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031