Back to homepage

Tag "babai"

Babi dhe Djali

Babi dhe Djali 0

🕔20:13, 6.Dhj 2009

Një burrë e qortonte djalin e tij, duke i thënë: A, bre, ti nuk di asgjë! Ti je, aj kështu (i binte tavolinës për të treguar se djali ishte dërrasë)! Babi, dikush po troket! Të shkoj ta hap derën? i

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2020
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031