Back to homepage

Tag "9/9/2007"

9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis

9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis 0

🕔23:26, 16.Tet 2009

 9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page]

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2019
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930