Disa fëmijë

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:17

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë:
Njëri thotë: – Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në shënjestër.
I dyti: – Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën…
I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo, babi im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4, por vjen në shtëpi që në 1.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:17
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930