Vloniati dhe paketa e cigareve

Administratori
By Administratori 27 Janar, 2010 21:06

Vloniati dhe paketa e cigareve

Njeher nje vloniat shkon te blej nje paket cigare po kur shikon qe ne paket shkruante qe cigarja te ben impotent dhe vloniati i thot o motra nuk keni nga ato paketat me kancer?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 27 Janar, 2010 21:06
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.