Vajza e ndershme

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 16:33

Vajza e ndershme

Një djal i ndershëm, kërkonte një vajz të ndershme për ta marrë për nuse.
-Ai mendoi si ta gjejë në fshat! një ditë doli në fshat, dhe pyet me fjal banale, (a bëjmë seks). Pyet njëren, pyet tjetren derisa takoj një vajz që nuk dinte se çfar është ajo punë, i thot asaj, a bëjmë seks! ajo u përgjigjë, unë nuk e di çfar do të thot a bëjmë seks. Djali mendoj se kjo vajz është e ndershme.
-Mirpo vajza shkoj në shtëpi dhe i thot të jatit, baba çfar do të thot a bëjmë seks?
-Babaj i thot po: ta tregoj unë, e rrah vajzen saqë ajo e mban mend për tërë jeten.
-Djali bëri fejesen me atë vajz, dhe u martuan.
-Naten e parë të martesës, shkuan në dhomë të gjumit dhe djali i thot? A bëjmë seks?
-Nusja u përgjigj jo jo se kam ba seks edhe me babajn një her! Oh babaj yt ka bër seks me ty, po po i thot nusja e trishtuar.
-Ather djali nuk vuri dor në të, veçe shkoj te i jati i nuses, dhe i thot: Unë kërkova vajz të ndershme, por kjo më doli se ka bërë seks me të jatin! Jo jo, Vajzen e ka pyet një djal dhe i ka thën a bëjmë seks, dhe unë i thash e bëjm bashkë! dhe e rraha shumë që ta mbajn në mend, po ti kur do të bësh seks thuaj, a qepemi dhe tregoja.
-Djali shkoj në shtëpi dhe i thot nuses hajde të qepemi, nuk di thot nusja! Eja ta tregoj unë, i thot burri.
-Shkuan në dhomë dhe filluan të qepeshin, 1 herë, 2 herë, 3 herë dhe djali i thot nuses është mbaruar peni, nusja ulet nga posht dhe fërkon topet me dorë dhe i thot të shoqit qepemi prap se ke edhe 2 rrakele pa fillu.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 16:33
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.