Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Ushqimi i nxeht

Administratori
By Administratori 2 Nëntor, 2009 02:13
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Ushqimi i nxeht

Nje njeri shkon per darke te nje miku i ti dhe kur fillojne te hane darke ushqimi kishte qene shum i nxeht. Dhe miku e mbush lugen me ushqim por digjet ne ate moment miku ngre koken lart nga tavani.
I zoti i shtepise e shikon dhe i thot cfar ke or mik.
Miku me syte ne tavan i thot ku i ke nxjerr keto trrene, ai ja kthen ne male te frejluges.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 2 Nëntor, 2009 02:13
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.