Tre te marr dhe psikologu

Administratori
By Administratori 26 Janar, 2010 13:54

Na ishin nje her 3 budalla dhe nje dit psikologu i thirr tek zyrja per me i pa a jan sheruar.
Secilit ju jep nga 50cent i thot njenit cfar kishe ble me 50cent thot? Budalla i par: Nje shpi i thot psikologut, psikologu i thot sqenke sheru akoma.
Budalla i dyt: Nje makin i thot psikologut, psikologu as ti nuk je sheru.
Kur e vet budallen e tret i thot ti cfar kishe ble?
I thot budalla i tret nje paket orbita, psikologu eh ti qenke sheru.
Duke e percjell te dera i thot budalla edhe me kosurin sa tepron kam per te bler nje biciklet.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 26 Janar, 2010 13:54
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031