Alo bukuroshe ke dashnor ti

Administratori
By Administratori 15 Shkurt, 2012 17:32

Alo bukuroshe ke dashnor ti

Ai: Alo bukuroshe ke dashnor ti?
Ajo: Po kam, po kush je ti?
Ai: Vllai jot jam por me prit kur te vi n`shpi…
Ajo: ooo shit!

– Pas 2 minutave cingrron prap telefoni i ksaj vajzes..
Ajo: Alo !
Ai: Po bejm nje anket dhe po dojm me dit a keni dashnor?
Ajo: Jo, skam!
Ai: Un jam dashnori jot, dhe prej ketij momentit ske ca fol me mu!
Ajo: ooo pash Zotin menova qe je vllau i jem e t’thash qe skam dashnor.
Ai: Rrejta, jam vllai i jot dhe sa tvish nshpi kam me te ba 2fish.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Shkurt, 2012 17:32
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.