Shqiptari i rrezikshem

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:12

Shqiptari i rrezikshem

Na ishte ne 1 aeroplan 1 shqiptar 1 italian 1 amerikan cili nxjerr vendin me te pasur?
Amerikani plas 1 pallat dhe i thot shqiptari pse e prishe? Pak pallate ka amerika!
Italiani prish 1 ore e pyet shqipetari pse e prishe? Pak or ka italia
Shqiptari hedh 1 kinez po pse e hidhe e pyet italiani? a pak kinez ka bota

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:12
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.