Shkojne dy shqiptare ne France

Administratori
By Administratori 11 Prill, 2012 21:56 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Shkojne dy shqiptare ne FRANCE.
Duke u sjell verdalle nje qyteti i merr uria per te ngrene, i thote njeri shokut te vete.
– Si do tia bejme per te ngrene se une vdiqa , nuk dime as te flasim Frengjisht.
– Mos ki merak i thote shoku, fjaleve do t’ju shtojme nga nje Y ne fund dhe do te na kuptojne.
Dhe futen ne nje restorant, pas pak vjen kamarieri per te marre porosine dhe i pyet se cfare deshironin te hanin. Hidhet njeri si me i zgjuar.
– Dy rracione buky dhe dy rracione fasuly.
Kthehet kamarieri duke qeshur dhe ju thote.

– Mos te isha une shqiptary mut do kishit ngrene qe te dy.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 11 Prill, 2012 21:56 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031