Qytetari dhe e dashura katunare

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:11

Qytetari dhe e dashura katunare

Po i thot nje qytetar te dashures tvete katunare:
Hajde e dashtun dalim në trotuar se po na shkelë ndonjë i marrë.
Dalin kta ntrotuar, ec e ec e ec pas 1 ore i thot kjo katunarja:
Ku eshte ma aj trutuar se u kputem tu ec.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:11
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.