Postrriba Jonë

Administratori
By Administratori 18 Shtator, 2009 20:49

POSTRRIBA JONË 

Postriba qëndron përball Shkodres si një Kala
për tu kujtuar mergimtarve ne shtete te ndryshme te botes
dhe te larguarve nga kjo toke ne qytete te ndryshme te vendit tone
kudo qe jane :
Se pa u kthyer në kete zonë ,
pa shikuar Uren e Mesit ,
Maranain e Cukalin,
Majen e Flatit mbi Koder Boks,
Kashtyllin dhe Bjeshken e Domnit,
Kroj,n e Thanës ne Sumë,
Majen  e Kunorës  e Nder Fushat  ne Vilze,
Koder Boksin ,Kratulin ne Boks
Kalanë dhe Muzhilën ne Drisht,
Semnat e Mesit  , Shtodrin e kodrat e Myselimit,
Shkujken ,Fojleten Make,Livad Bracin  ne Kullaj,
Te Pusi – ne Qender  të  Dragoçit ,
Ura shtrejtësit  në Mes,Lum ,Logje,Blini e Rrekal
Zhylën ne Prekal,

Në asnjë vend të botës nuk do ju  tret dheu.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Shtator, 2009 20:49
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031