Po i shfry barkun

Administratori
By Administratori 16 Shkurt, 2010 22:03

Po i shfry barkun

Nje nat djalit i del gjumi dhe shkon te prinderit ne dhome dhe i gjen ne itimitet!
Ua mami ca po i ben babit?
Po i shfry barkun te keqen mami!
Te nesermen djali i thote mamit!
O mami kot mundohesh ti shfrysh barkun babit atij ia fryn sekretarja ne pune.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Shkurt, 2010 22:03
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.