Përkthime Shqip -Anglisht

Administratori
By Administratori 24 Mars, 2011 12:46 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Hajde makine hajde – come car come

k*qe kanari – balance ball

meqe ra fjala… – since the word fell…

faqebardhe – whitecheek

djath i ndenjur – seated cheese

kos i prishur – broken yogurt

ha shqip apo nuk ha shqip ti? – do you eat Albanian or not?

me beni nje b*th vend – make me an ass place

rob zoti – God’s prisoner

mos i lut bythen atyre.. – don’t pray their ass…

po ta fus nji dru te mire…- i’ll stick you nice wood…

na fike deren! – you turned off my door!

Went for wool – Iku per lesh

The black drank you- Te piu e zeza

Why is the fly burning to you? – Pse te djeg miza

My d**k exploded – Me plasi **ri

I don’t shave it for you- Se rruj per ty

I make u shit – Te bej mut

You cut my ass- Na cave bythen

The dog doesn’t eat my stick – S’ma ha qeni shkopin

The mother of that conversation has died – I ka vdek nona atij muhabeti

I wish the dot falls on you – Te rafte pika

I make you pu**y – te bej **dh

That conversation caught a cold – U ftof ai muhabet

Black dot, black dot – Pike e zeze, pike e zeze

Hang the wools – Vari leshte

Went for dog’s lard- Iku per dhjam qeni

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 24 Mars, 2011 12:46 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031