Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Nje pijanec

Administratori
By Administratori 4 Prill, 2011 16:02
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Nje pijanec

Nje pijanec shkon ne lokal dhe i thote banakierit:
-Me bej 5 dopio mua!
Pasi i pin te gjitha, i thote perseri:
-Me bej dhe 4 dopio!
Pasi i pin dhe keto, kujtohet:
-A me ben dhe 3 dopio mua!
Pastaj merr 2 dhe ne fund, pasi pi dhe nje dopio, qendron duke u lekundur ne banak dhe thote neper dhembe: -Une nuk e kuptoj mer vlla, sa me pak qe pi, aq me shume dehem!

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 4 Prill, 2011 16:02
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.