Nje djalosh

Administratori
By Administratori 18 Shkurt, 2012 16:27

Nje djalosh

Nje djalosh  i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare i thote:
– O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
– Djaloshi i a kthen:  – Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Shkurt, 2012 16:27
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.