Natën një vajze

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2015 18:42

Natën një vajze

Natën një vajze të vogël I del gjumi dhe ngrihet nga krevati I saj për të shkuar në tualet e për të berë çiçin.
Duke kaluar nëpër koridor dëgjon zhurmë nga dera gjysëm e hapur e dhomës së prindërve.
Pasi zgjatet pak, hedh një vështrim të shpejtë brënda dhe largohet duke tundur kokën e duke folur me vete… – Hej zot! E të mendosh pastaj se mua mami, do të më cojë te psikologu sepse thith gishtin…!!!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2015 18:42
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.