Back to homepage

Muzik Shqip MP3

Facebook Comments

Write a comment

24 Comments

 1. ardi uka 18 Janar, 15:35

  jeni me të miret veq vazhdoni por edhe unë kisha dasht rep anglisht

  [Pergjigju]

 2. BILBIL 6 Janar, 22:41

  bravo jeni njesha suksese te me tejshme.

  [Pergjigju]

 3. tina 6 Janar, 10:42

  heyy jeni mat mir ju uroj suksese ne jet dhe ne familje veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 4. ylber 2 Janar, 21:36

  oj shqipe postribe jeni te mir nice kiss

  [Pergjigju]

 5. graniti 1 Janar, 11:21

  URIME URIME te gjith shqiptarv VITIN E RI 2010 se ska ma mir se me kan SHQIPTAR –llapian urime urime

  [Pergjigju]

 6. ariana 31 Dhjetor, 10:13

  shum i bukur webfaqa prufect veq vazhdoni————————————————->prufect aa

  [Pergjigju]

 7. miri 30 Dhjetor, 15:49

  shum faqe e mir

  [Pergjigju]

 8. qendresa 29 Dhjetor, 22:29

  urime viti ri te gjith shqiptarve ishalla e pritni mir e jo keq hehehe tung

  [Pergjigju]

  ylber është pergjigjur:

  popo mir shum jena knaq si ne ks ama heheh mir mir kena kalu

  [Pergjigju]

 9. dita 26 Dhjetor, 14:43

  SHUME MIR A AAAAAAAAAAAAA

  [Pergjigju]

 10. Lirimi 22 Dhjetor, 17:03

  Kjo web,per mua eshte shume e pelqyer.Une,edhe Emali-n e kame te Postribes.
  Jeni te mire dhe kete te mire e keni arrite me pune a !
  ju pershendes shume a….

  [Pergjigju]

 11. fitore 21 Dhjetor, 21:48

  jeni me te mirit veq vazhdoni suksese

  [Pergjigju]

 12. alban 21 Dhjetor, 19:45

  jeni shime te mire suksese

  [Pergjigju]

 13. erzana 20 Dhjetor, 11:38

  hallall ju koft veq vazhdoni se me te mirte jeni tung nga erzana

  [Pergjigju]

 14. kendi 18 Dhjetor, 13:47

  JENI ME TE MIRET.SUKSSEESE

  [Pergjigju]

  jeton është pergjigjur:

  kendi do te thot qe i ka te gjith brinjet e barabarta

  [Pergjigju]

 15. kendi 18 Dhjetor, 13:46

  jine shum te mir.SuKsEsE

  [Pergjigju]

 16. xili 14 Dhjetor, 14:52

  shum mir aaa

  [Pergjigju]

 17. alberti 1 12 Dhjetor, 12:41

  very nice per muzik sidomod SELA a.k.a BosZ MaN

  [Pergjigju]

 18. albert 30 Nëntor, 14:05

  hej jeni ma te miret veq vazhdoni ju uroj sukses

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31