Miza dhe mushkonja

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:19

Miza dhe mushkonja

Na ishte nje her nje mushkonje dhe nje miz duke ecur me biciklet, duke ec rrezohet mushkonja dhe miza i thot ca pate? Mushkonja i thot me hyri nje elefant ne sy…

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:19
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.